Vaizdo registratorių kainos nuo 11 iki beveik 700 eurų – kaip išsirinkti?
0 komentarų

Išsirinkti tinkamiausią vaizdo registratorių gali būti išties sunku. Pasirinkimas itin platus, o kiekvieno vaizdo registratoriaus kaina labai skirtinga. Video registratorių kaina priklauso nuo galimų parametrų, kamerų skaičiaus, maitinimo, įrašų talpinimo būdų ir kitų ne ką mažiau svarbių dalykų. Tam, kad išsirinkti tinkamiausią variantą būtų paprasčiau, šiame straipsnyje trumpai aptariame pagrindinius šių prietaisų skirtumus, galimybes ir, žinoma, jų kainas.

 

Automobilinio vaizdo registratoriaus kaina vos 11 eurų – ko tikėtis?

Pigiausio šiuo metu rinkoje esančio vaizdo registratoriaus kaina – 11 eur. Tai išties maža kaina, kuria galite padidinti savo saugumą kelyje. Maždaug tiek sumokėję už registratorių galite tikėtis vienos kameros prietaiso, galinčio filmuoti nemažu, visą priekyje esantį vaizdą aprėpiančiu apie 100 laipsnių kampu. Tokio tipo registratoriai įrašinėja vaizdą ir garsą, turi ciklinio įrašymo funkciją, o įrašus saugo atminties kortelėje. Deja, bet tokie vaizdo registratoriai nepalaiko nei GPS, nei WiFi, tad duomenis iš kortelės teks išsikelti patiems, o prie vaizdo įrašų nematysite nei vietos, nei datos, nei laiko. Dar vienas nepatogumas, su kuriuo galimai susidursite – nuolat besipainiojantis krovimo laidas. Nors pigiausių lentynoje esantys vaizdo registratoriai ir atlieka savo pagrindinę funkciją – registruoja vaizdą – tačiau tai daro nekokybiškai ir dažnai nepatogiai.

 

Populiariausių vaizdo registratorių kaina ir privalumai

Nors dažnas nenorime išlaidauti, tačiau populiariausiais vaizdo registratoriais išskirtini toli gražu ne pigiausi variantai. Populiariausi registratoriai tautiečius žavi savo unikaliais dizainais, daugiafunkcionalumu, patogumu. Populiariausių vaizdo registratorių kaina kur kas mažesnė, nei vidutinė, vos 50-100 eurų. Už tokią sumą galite tikėtis trijų kamerų registratoriaus, kuris fiksuoja vaizdą ne tik automobilio priekyje ir gale, bet ir salone. Šis kamerų trio ypač mėgstamas pavėžėjimo paslaugas teikiančių vairuotojų. Vaizdo registratorius – tobulas prietaisas, leidžiantis apsisaugoti nuo vagysčių, o nelaimės metu gali tapti puikiu įvykio liudytoju. Populiariausi vaizdo registratoriai paprastai turi judesių ir smūgių jutiklį – filmavimo režimas įsijungia vos jutiklis aptinka judėjimą, o smūgio metu visa registratoriuje esanti medžiaga automatiškai išsaugoma. Populiariausiuose registratoriuose taip pat galima tikėtis naktinio filmavimo ar parkavimosi režimo, tad jais naudotis galėsite ne tik dieną, bet ir naktį, o parkavimas taps dar paprastesniu. Tokio tipo vaizdo registratoriai paprastai turi nedidelės talpos baterijas, todėl net ir nutraukus maitinimą (kuris gali būti USB arba automobilinio lizdo tipo) vaizdo įrašas bus nufilmuotas ir tinkamai išsaugotas. Populiarieji vaizdo registratoriai aprėpia kur kas didesnį filmavimo kampą, o trys kameros užtikrina, kad įrašyta bus beveik viskas, kas vyksta aplink jūsų automobilį.

 

Ko tikėtis iš beveik 700 kainuojančio vaizdo registratoriaus?

Brangiausi vaizdo registratoriai ne tik kokybiškai filmuoja bet kuriuo paros metu, įrašo garsą, ir yra patogūs, bet ir turi kelias itin naudingas funkcijas. Viena iš jų – WiFi. Prijungus vaizdo registratorių prie bendro interneto tinklo visi duomenys automatiškai išsaugomi debesyje, o GPS funkcija leis stebėti tikslią vietą ir laiką. Susieję šį įrenginį su mobiliuoju telefonu bet kuriuo paros metu ir bet kurioje pasaulio vietoje galėsite stebėti visus aplink jūsų automobilį fiksuotus judesius ar tiesioginę vaizdo transliaciją. Be to, tokiuose vaizdo registratoriuose galite tikėtis parkavimo funkcijos, jie yra atsparūs tiek žemai, tiek aukštai temperatūrai, turi apsaugos nuo perkaitimo režimą.

 

Kaip išsirinkti geriausią vaizdo registratorių?

Rinkdamiesi vaizdo registratorių pirmiausiai apmąstykite, kokias funkcijas jis turėtų turėti. Apsvarstykite, ar norite, kad būsimas vaizdo registratorius filmuotų ne tik tai, kas vyksta automobilio priekyje, bet ir už jo ar net salone. Jei iš video registratoriaus tikitės daugiau, nei tik vaizdo įrašų, apsvarstykite galimybes įsigyti prietaisą su judesio ir smūgio jutikliais – aptikęs judesį ir automatiškai įjungęs filmavimo režimą vaizdo registratorius gali užfiksuoti vagišius, o smūgio sensorius akimirksniu išsaugos itin svarbius vaizdo įrašus, kurie gali tapti puikia priemone įrodant tiesą. Paprastai vaizdo registratoriai turi garso įrašymo ir naktinio režimo funkcijas. Visgi, rinkdamiesi pasidomėkite, ar jos tikrai yra. Jei norite patogaus ir greito duomenų perkėlimo rinkitės prietaisus su integruota WiFi funkcija, kuri leis visus duomenis akimirksniu išsaugoti ne įrenginyje esančioje kortelėje, o internetinėje saugykloje. GPS funkcija leis prie kiekvieno įrašo stebėti vietą, datą ir laiką, tad ši funkcija gali būti išties svarbi renkantis geriausią vaizdo registratorių.

Norite palikti komentarą?

Daugiau naudingų patarimų

  1. Sodo paruošimas vasaros sezonui: ką vertėtų žinoti?