Geriausi vaizdo registratoriai 2022 metais
0 komentarų

Siekdami užtikrinti kuo didesnį saugumą keliuose priemonių imasi ne tik pėstieji, bet ir automobilių vairuotojai. Vis dažniau galime pastebėti lietuvių automobiliuose įmontuotus vaizdo registratorius. Vaizdo registratoriai gali tapti tikru pagalbininku. Nors dažnai internete matome kuriozinių situacijų, kuomet vaizdo registratoriai užfiksuoja išties juokingas situacijas, jų paskirtis kiek kitokia, o įrašyta medžiaga gali tapti nenuginčijamu įrodymu eismo įvykio metu. Šį kartą šiame straipsnyje jus supažindinsime su 10 geriausių vaizdo registratorių 2022 metais, patarsime kaip išsirinkti geriausią vaizdo registratorių ir į ką būtina atkreipti dėmesį norint jį įsigyti.

10 geriausių vaizdo registratorių

Internete galima rasti daugybę informacijos ir daugybę vaizdo registratorių pasiūlymų. Deja, bet ne visada paprasta rasti geriausią vaizdo registratorių. Danai pirkėjai renkasi populiarius vaizdo registratorius neįsigilindami į įrenginių kokybę ir pajėgumus. Tam, kad išsirinktumėte kokybišką vaizdo registratorių pateikiame jums šiuo metu geriausiais laikomus variantus.

 1. Garmin Dash Cam Mini 2

Šiuo metu populiariausias vaizdo registratorius. Nors jis yra itin mažas – vos automobilio raktelio dydžio, tačiau išties galingas. Šis kompaktiškas įrenginys gali būti valdomas balsu, lengvai tvirtinamas magnetu, o aukštos vaizdo kokybės įrašai automatiškai perkeliami į internetinę saugyklą, tad galėsite nesijaudinti – jums svarbūs įvykiai niekur nedings. Dar vienas šio kokybiško vaizdo registratoriaus pliusas – „Parking guard“ funkcija. Ją aktyvavę galėsite gauti pranešimus apie incidentus, kurie gali pakenkti jūsų automobiliui.

 1. RLDV-313

Dar vienas iš 10 populiariausių vaizdo registratorių – RLDV-313. Tai kur kas didesnis vaizdo registratorius, galintis pasiūlyti ne vieną naudingą funkciją. Išskirtinis filmavimas 3 kameromis leis jums registruoti ne tik tai, kas yra automobilio priekyje, bet ir gale ar net salone! Toks vaizdo registratorius itin patogus ne tik keliaujantiems savo reikmėms, bet ir teikiantiems pavėžėjimo paslaugas. Šis vienas iš populiariausių vaizdo registratorių – nepakeičiamas padėjėjas, galintis apsaugoti nuo vagysčių ir įrodyti tiesą nelaimingo nutikimo metu. Vaizdo įrašymo įrenginyje esantis judesio jutiklis automatiškai įjungia filmavimo rėžimą, o smūgio metu visa esanti informacija iškart išsaugoma, kad būtų galima ją atkurti vėliau.

 1. Tellur Dash Patrol

Į geriausių vaizdo registratorių 10-tuką patenka ir „Tellur Dash Patrol“. Tai 4K raiškos prietaisas, kuriame įmontuoti jutikliai užtikrina puikų aukštos raiškos vaizdo įrašymą. Įtaisytas GPS leis prie kiekvieno įrašo matyti ne tik laiką ir vietą, bet ir automobilio greitį, o WiFi ryšys užtikrins, kad visi vaizdo įrašai bus automatiškai perkelti į saugyklą ir niekur nedings. Vadinamasis G jutiklis aptikęs bet kokį smūgį automatiškai įjungs vaizdo registratorių, tad net ir pamiršus prieš kelionę jį įjungti įvykis bus nufilmuotas. Ypač patogus prietaiso valdymas išmaniuoju telefonu – atsisiuntę programėlę galėsite peržiūrėti vaizdo įrašus, juos ištrinti ar perkelti. Patogus vaizdo registratoriaus tvirtinimas magnetu nepažeis jūsų automobilio salono.

 1. Garmin Dash Cam 67W

Ne ką mažiau savo populiarumu nusileidžiantis anksčiau minėtiems geriausiems vaizdo registratoriams yra šis, kompaktiškas prietaisas. Integruotas GPS imtuvas suteikia galimybę prie vaizdo įrašo pridėti tikslų laiką ir vietą. Tai itin svarbu norint paliudyti eismo įvykį. Šis vaizdo registratorius turi papildomą „Live View“ funkciją, tad stebėti tai, kas vyksta netoli jūsų automobilio bus dar paprasčiau. Judesio detektoriai praneš jums apie bet kokį per arti pastebėtą judėjimą, o vietos informacija praneš apie kertamas juostas ar greičio matuoklius.

 1. Garmin Dash Cam Tandem

Dar vienas tarp 10 geriausių registratorių esantis Garmin gaminys – Dash Cam Tandem. Šis registratorius fiksuoja vaizdą automobilio priekyje ir viduje, todėl ypač mėgstamas pavėžėjimo paslaugas teikiančių vairuotojų. „NightGlo“ technologija užtikrina, kad net ir tamsiuoju paros metu vaizdo įrašų kokybė bus itin aukšta. Priekinė, 1440 p, raiškos kamera džiugins aukštos kokybės įrašais. Dar vienas šio vieno iš geriausių laikomo registratoriaus privalumų – valdymas balsu. Bet kuriuo metu galėsite įjungti ir išjungti įrenginį balsu, tad nereikės blaškytis vairuojant, prašyti keleivio ar stabtelėti norint įjungti vaizdo registratorių.

 1. R35K

Šeimos automobiliuose populiariausias vaizdo registratorius R35K. Tai 4K raiškos prietaisas su plačiu, 310 ° aprėpiančiu, filmavimo kampu. Sony IXM335 jutiklis vaizdus fiksuoja itin ryškiai net ir esant blogam apšvietimui, todėl puikiai tinka naudoti ir tamsiuoju paros metu. Registratorius automobilyje tvirtinamas magnetiniu laikikliu, kuriuo perduodamas ir maitinimas. Ypač didelis, 4 colių skystųjų kristalų ekranas itin mėgstamas šeimyninių automobilių savininkų.

 1. Navitel RS2 DUO Full HD

Kokybišku vaizdo registratoriumi laikytinas ir Navitel gaminys – Navitel RS2 DUO Full HD. Full HD raiška užtikrins nepriekaištingą vaizdo įrašų kokybę. Įmontuotos dvi kameros stebėjimo lauką padidins net du kartus. Priekinė kamera siekia 136 ° įrašymo lauką, o vidaus kamera – 143 °. Ciklinis įrašymas užtikrins, kad kortelėje niekada nepritrūktų vietos naujam įrašui. Vaizdo registratorius turi G jutiklį, todėl pajutęs bet kokį smūgį automatiškai įjungs filmavimo rėžimą.

 1. 10", Full HD, Touch-Screen

Dar vienas į geriausiųjų vaizdo registratorių sąrašą patenkantis priekinio ir galinio vaizdo registratorius 10", Full HD, Touch-Screen. Unikalaus dizaino, ant galinio vaizdo veidrodėlio tvirtinamas registratorius ne tik patogus, bet ir praktiškas. Patogus liečiamas ekranas leis akimirksniu užfiksuoti vaizdą, peržiūrėti įrašus ar pakeisti reikiamas funkcijas. Didelis, net 10 colių LCD ekranas rodys didelio matymo kampo – 140° ir 170° vaizdus. G judesio jutiklis automatiškai įjungs filmavimo rėžimą pajutęs bet kokį smūgį net ir palikus automobilį parkavimo vietoje. Vaizdo registratorius automatiškai įsijungia vos užvedus variklį, o galinė kamera įsijungia pasirinkus atbulinę pavarą. Užfiksuoti vaizdai saugomi SD kortelėje, o ciklins įrašymas užtikrins, kad išnaudojus visą kortelėje esančią vietą seniausi vaizdo įrašai bus pakeisti naujausiais.

 1. Alfawise G70

Alfawise G70 – kokybiškas vaizdo registratorius su 2,45 colių ekranu. Įrenginys turi itin jautrų, 170 laipsnius aprėpiantį objektyvą, tad gali filmuoti plačiai ir aiškiai bet kuriuo paros metu. Vaizdo įrašus labai paprasta peržiūrėti registratoriaus ekrane, o jie saugomi atminties kortelėje. Tai ypač mažas registratorius, kuris gali būti paslepiamas už galinio vaizdo veidrodėlio, tad matymui visiškai netrukdo. Visas registratoriaus funkcijas galima valdyti ne tik pačiu įrenginiu, bet ir mobiliuoju telefonu. Šis vaizdo registratorius ypatingas tuo, kad jame nėra baterijos, tad jį naudoti ne tik labai paprasta, bet ir saugu.

 1. Xiaomi 70mai

Paskutinis, bet tikrai ne prasčiausiais, į 10 geriausių vaizdo registratorių sąrašą patenka ir Xiaomi gaminys. Xiaomi 70mai – tai žemo profilio, ypač populiarus vaizdo registratorius. Šis mažylis puikiai pasislepia už galinio matymo veidrodėlio, todėl visiškai netrukdo vairuotojui. Šis įrenginys valdomas išmaniąja programėle per WiFi tinklą. Priešingai ne anksčiau minėtas registratorius, Xiaomi turi bateriją, tad galite nesijaudinti – net ir nutrūkus energijos tiekimui visi failai bus tinkamai užbaigti ir išsaugoti. Įrenginys gali filmuoti tiek dieną, tiek naktį, o įmontuotu garsiakalbiu būsite informuotas, jei registratoriuje atsiras kažkoks pakitimas. Objektyvas padengtas atspindžius mažinančia danga, todėl vaizdo įrašai niekada nebus „išdegę“ nuo šviesos pertekliaus.

Kaip išsirinkti sau tinkamą vaizdo registratorių

Vaizdo registratorių pasiūla internete tikrai stebina. Galite rasti nuo pačių paprasčiausių, iki išmanių įrenginių. Nenuostabu, kad dažnam kyla klausimas, koks gi yra geriausias vaizdo registratorius, kuris tinkamiausias jūsų automobiliui. Prieš įsigydami registratorių, pirmiausia, apgalvokite, kokiomis savybėmis jis turėtų pasižymėti, kokias funkcijas atlikti, kokiu būdu valdomas. Šiek tiek jums pasufleruosime – norint įsigyti šį prietaisą vertėtų atkreipti dėmesį į:

 • Filmavimo kokybę

 • Apžvalgos kampą

 • Tvirtinimo būdą

 • Atminties talpą

 • Papildomas kameras

 • Papildomas funkcijas (GPS, WiFi, G sensor)

 • Maitinimo būdą

Norite palikti komentarą?

Daugiau naudingų patarimų

 1. Sodo paruošimas vasaros sezonui: ką vertėtų žinoti?